Preparaty uszczelniające jelita

Słyszałeś o nieszczelnych jelitach i zastanawiasz się, co to oznacza? Chcesz dowiedzieć się czym są preparaty uszczelniające jelita? Sprawdź naszą ofertę! Przygotowaliśmy produkt, który pomaga zadbać o zachowanie prawidłowej bariery bakteryjnej w dolnym odcinku układu pokarmowego oraz opis jego działania i stosowania.

Nieszczelne jelita spowodowane są najczęściej nieprawidłową dietą i stresem, stosowaniem antybiotyków lub innych leków. Wskutek tego z jelit do krwiobiegu przenikają drobnoustroje i toksyny, które zaburzają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Objawy nieszczelnych jelit to zazwyczaj nawracające wzdęcia i bóle brzucha. Schorzenie to może objawiać się tez przez pojawiające się alergie, nietolerancje pokarmowe oraz częste zaparcia lub biegunki.

Przygotowaliśmy bezpieczny preparat uszczelniający jelita, mAG Candida. Wspomaga on obudowę nieszczelnych jelit i właściwej bariery zdrowych jelit. Należy pamiętać, że środek ten nie zastępuje zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia, a jedynie je wspomaga. Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o preparacie uszczelniającym jelita, pomagającym przy niedoborze boru w organizmie i innych produktach dostępnych w naszym sklepie. Wszystkie produkty są naturalne i produkowane w Polsce. Wyróżniają nas najwyższe standardy obsługi klienta i szybka wysyłka zamówień (w ciągu 24 godzin przekazujemy je do firm kurierskich).

mAG Terapia Krzysztof Wudarczyk
NIP 1250311109

Siedziba:
ul. Chopina 2 lok. 5
05-091 Ząbki

Kontakt:
Tel. 600 346 600
E-mail kontakt@magterapia.pl

© MagTerapia - All Rights Reserved.