Preparaty przeciwgrzybicze

Do zakażeń grzybiczych może dojść w różnych częściach ciała (np. na skórze, w miejscach intymnych, w jamie ustnej) i mogą one powodować bardzo duży dyskomfort, dlatego warto znać i zawsze mieć w apteczce preparaty grzybicze. Pomogą one pozbyć się tego rodzaju problemu na wczesnym etapie rozwoju grzybicy, przyspieszają okres leczenia i łagodzą objawy zakażenia. Oferujemy kremy, maści, żele, posypki, spreje i olejki, które sprawdzą się w leczeniu zakażeń spowodowanych przez różne rodzaje grzybów.

Preparaty na grzybicę paznokci

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo preparaty na grzybicę paznokci, które mogą być używane zarówno w przypadku zaawansowanej grzybicy, jak i profilaktycznie. Dostępne produkty są bezpieczne i pozwalają szybko uporać się z problemem jakim jest grzybica paznokci.

Na zakażenia grzybicze jesteśmy narażeni w wielu miejscach. Nawet bardzo restrykcyjne przestrzeganie zasad higieny może być niewystarczające – chorobotwórczym grzybem można zarazić się na basenie, w saunie, podczas pobytu w szpitalu a nawet w hotelowej łazience. Właśnie dlatego warto zawsze mieć pod ręką preparaty na grzybicę paznokci, które pomogą zapobiec pojawieniu się grzybicy (działanie profilaktyczne) lub jej rozwojowi (zastosowanie na wczesnym etapie rozwoju). Warto dbać o zdrowe paznokcie, ponieważ zakażenie grzybicze może skutkować nieestetycznym wyglądem, zniekształceniem i przebarwieniem płytki. Ponadto grzybicą można bardzo łatwo zarazić osoby przebywające w tym samym gospodarstwie domowym (do zakażenia może dojść pod prysznicem, przez korzystanie z tej samej pościeli, koców lub obuwia).

mAG Terapia Krzysztof Wudarczyk
NIP 1250311109

Siedziba:
ul. Chopina 2 lok. 5
05-091 Ząbki

Kontakt:
Tel. 600 346 600
E-mail kontakt@magterapia.pl

© MagTerapia - All Rights Reserved.