Prawoda

Butelka z prawodąPRAWODA jest wodą wodą energetyczną, która ma zmienioną strukturę.

  • Posiada oleisty stan skupienia i bardzo szybko nawilża skórę.
  • Zamarza w temp. poniżej -5*C
  • Jest odporna na działanie każdego pola elektromagnetycznego.
  • Jest odporna na próby programowania.
  • Posiada zdolność uczenia wody, prawidłowego oddziaływania na organizmach żywych.

ZASTOSOWANIE

MAŁA BUTELECZKA 15 ml

Prawodę należy nosić przy sobie (mała buteleczka), na noc stawiać przy łóżku.

Dzięki temu uzyskamy wewnętrzną ochronę przed promieniowaniem cieków czy też telefonii komórkowej.

Prawoda w ciągu roku ukształtuje wodę w każdym organizmie (3/4 naszego organizmu stanowi woda) i przyczyni się do jego prawidłowej pracy.

Na buteleczce kolorowym markerem (wyłączając kolor czarny) należy umieścić imię/imiona, nazwisko/nazwiska oraz datę rozpoczęcia Jej użytkowania.Wtedy oddziaływanie jest ukierunkowane na daną osobę.

Po roku Prawodą można podlać chorujące rośliny lub wylać na spodeczek i pozwolić Jej odparować ...

DUŻA BUTELKA 200 ml

Prawodę należy postawić wśród roślin ogrodowych (butelka 200 ml), jej zasięg oddziaływania wynosi ~ 80m średnicy we wszystkich kierunkach.

Prawoda skutecznie działa bezterminowo.

Można też na okres zimowy umieścić butelkę w domu/mieszkaniu dzięki temu działa na domowników.

KILKA SŁÓW O TYM JAK POWSTAŁA PRAWODA

"Woda, którą prezentujemy powstawała w warunkach domowego zacisza. Prace nad nią prowadziłem blisko sześć lat.
Przez ten czas woda przeszła wiele przeobrażeń. Początkowo używaliśmy jej wyłącznie do picia, ale z biegiem lat nabierała innych właściwości, odmiennych od pozostałych wód. Wtedy powstała myśl stworzenia lub odtworzenia wody występującej pierwotnie na Ziemi . Jako dziecko czytałem opowieści o tym, jak po bitwie ciężko ranni rycerze docierali do rzeki lub jeziora, żeby obmyć swoje rany, bo dzięki temu mogli wyzdrowieć. Pamiętam też urywek literatury greckiej, gdzie czerpiący dłońmi wodę ze studni/źródła utrzymuje ją w dłoniach a ona mu nie ucieka/przecieka. Mogła być to kwestia błędnego tłumaczenia, ale może jest w tym trochę prawdy. Przekazy przekazami, ale funkcjonuje w naukowym świecie pojęcie prabulionu czy pierwotnej zupy, który był o wiele gęstszy od dzisiejszej wody.
Pracowałem więc dalej z wodą.
Pierwszym sukcesem było uzyskanie wody o nieznacznie większej gęstości, która miała większe napięcie powierzchniowe. Łączyła się z olejami bez emulgatorów i konsystencja takiego kremu utrzymywała się do dwóch tygodni.
Następnym osiągnięciem było wchłanianie się wody przez skórę, nawilżanie jej i odżywianie. Osoby testujące wodę w ten sposób miały poczucie miękkiej i wygładzonej skóry, jakby nałożyły na ręce krem.
Kolejnym osiągnięciem było obniżenie temperatury zamarzania. Prawoda zamarza przy temperaturze nie mniejszej niż -5*C, ale zdarzało się że przy -10*C nadal była bez śladu lodu. Było tak, że pojemnik testowy o pojemności 20l był skuty lodem o grubości 2 cm a butelka 0,5l stała z wodą bez śladu lodu.
Przetestowaliśmy też działanie wody w ogrodzie. Butelka z prawodą postawiona w ogrodzie dała zdrowe i obfite plony przez cały sezon bez żadnych środków ochrony roślin, nawet tych ekologicznych.
Największym osiągnięciem jednak jest to, że cała nasza rodzina od 4 lat cieszy się absolutnym zdrowiem. Nie przechodzimy żadnych infekcji wirusowych. Mamy doniesienia od wielu osób o „uzdrowieniach" dzięki naszej wodzie, m.in. z łuszczycy, zakrzepicy, oparzeń, rozmaitych problemów skórnych i gastrycznych.
Wrócę jednak do wody i jej gęstszego oleistego stanu skupienia. Otóż prawoda zachowuje swoją oleistą konsystencję po przegotowaniu, zamrożeniu i rozmrożeniu, co oznacza, że posiada pamięć o swojej pierwotnej formie i wraca do niej za każdym razem.
Kolejnym doświadczeniem przeprowadzonym przez dziesiątki osób było stawianie wody na telefonie komórkowym w trakcie szukania zasięgu. Czas trwania tych doświadczeń wahał się pomiędzy 5-20 min i woda nadal zachowywała swój oleisty stan skupienia. Oznacza to, że jest odporna na działanie silnego pola elektromagnetycznego. To samo tyczy kuchenek mikrofalowych.
Prace wielu naukowców (M. Emoto) potwierdzają, że woda o prawidłowej strukturze heksagonalnej oddziałuje na wodę o zaburzonej strukturze przywracając jej strukturę prawidłową. Co to oznacza w praktyce? Otóż organizm człowieka składa się w 70-80% z wody czyli ¾ nas to woda. Prawidłowa struktura wody w naszym organizmie to prawidłowa replikacja DNA, co daje zdrowie fizyczne i psychiczne. Mało kto jednak ma taką wodę w swoim ciele, patrząc na ilość różnorakich chorób w społeczeństwie. Wśród czynników, które degenerują wodę w naszym ciele są destrukcyjne myśli i działania oraz ... informacja zawarta w wodzie, którą pijemy. Zazwyczaj bowiem dostarczamy do naszego organizmu wodę o zaburzonej strukturze czyli obrabianą mechanicznie, filtrowaną, gazowaną, pompowaną, „wzbogacaną" chlorem i fluorem. Wszystkie te działania niszczą prawidłową strukturę wody.
Prawoda – nauczyciel noszona przy sobie lub pita przetransformuje wodę w naszym organizmie do prawidłowej struktury. Przy prawidłowym stanie wody w organizmie, żadne wirusy ani bakterie nie mają do nas dostępu, również promieniowanie elektromagnetyczne, w tym 5G, którego tak bardzo się boimy, nie jest w stanie nam zaszkodzić.
Zdaję sobie sprawę, że wielu z Was nie uwierzy w to wszystko bez konkretnych badań na papierze. Takie badania są obecnie prowadzone i będziemy sukcesywnie przedstawiać Wam ich wyniki. Z całego serca jednak zachęcamy do wykonania własnych badań naszej wody.
Zachęcamy także do własnej eksploracji tematu wody, czyli zapoznania się z badaniamia Masaru Emoto, Geralda Pollacka, Ernesta Muldaszewa, Luca Montagniera i wielu innych.
Zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia filmu dokumentalnego „Niezwykła pamięć wody".

Krzysztof Wudarczyk

 

mAG Terapia Krzysztof Wudarczyk
NIP 1250311109

Siedziba:
ul. Chopina 2 lok. 5
05-091 Ząbki

Kontakt:
Tel. 600 346 600
E-mail kontakt@magterapia.pl

© MagTerapia - All Rights Reserved.